Osiągnięcia

Osiągnięcia

W dniu 26.05.2012 roku, po wyczerpującym i pełnym emocji sezonie ,w którym wygraliśmy rozgrywki I ligi grupy północnej i dwóch pasjonujących, zaciętych i stojących na bardzo wysokim poziomie meczach barażowych o awans do Superligi tenisa stołowego, nasza drużyna pokonując na wyjeździe 7-3, a u siebie remisując 5-5 z drużyną EDBARU 23 LUBLIN zapewniła nam historyczny, wywalczony po 33 latach awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

W sezonie 2012/2013 po emocjonujących rozgrywkach w Superlidze i sześciu ostatnich wygranych z rzędu meczach KST ENERGA – MANEKIN TORUŃ zapewnił sobie utrzymanie w elicie. Druga nasza drużyna występująca w II lidze pewnie wygrała swoje rozgrywki i po dwóch zwycięskich meczach barażowych ze STALĄ SZCZECIN, awansowała do I ligi.

Wobec powyższego sezonie 2013/2014 sekcja tenisa stołowego była reprezentowana przez drużyny występujące w SUPERLIDZE , I lidze, II lidze, III lidze i dwie w lidze młodzieżowej, w kategoriach wiekowych senior, junior, kadet, młodzik ,żak, skrzat. KST ENERGA – MANEKIN TORUŃ prowadzi szeroko rozwinięte, bezpłatne szkolenia w grupach naborowych dla dzieci.

Sezon 2014/2015 to zakontraktowanie przez działaczy klubu czołowego zawodnika świata Chen Weixinga, który wraz z Konradem Kulpą, Pawłem Chmielem, Marcinem Marchlewskim oraz młodszymi Pawłem Piotrowskim, Tomaszem Kotowskim i Marcinem Woskowiczem mają za zadanie powalczenia o medal w Superlidze

Partnerzy

 

Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego